محصولات ایران تلسکوپ

یکی از مشکلات اصلی در استفاده از تلسکوپ، پیدا کردن اجرام در میدان دید محدود این ابزار است. به‌ویژه برای کسانی که تجربه چندانی در رصد ندارند و کم‌طاقت‌تر هستند، این مشکل می‌تواند باعث دلسردی شود. در نهایت تلسکوپ در گوشه‌ای رها می‌شود و بلااستفاده می‌ماند!

سری StarSense سلسترون تا حد زیادی این مشکل را برطرف کرده است. این سری از تلسکوپ‌هاست که گواهی ثبت اختراع را نیز دریافت خواهند کرد، رصد و پیدا کردن اجرام آسمان را بسیار راحت‌تر می‌کند. در کنار مقر (محل اتصال تلسکوپ به سه‌پایه) قسمت مخصوصی برای قرارگیری گوشی موبایل طراحی و تعبیه شده است. کافیست نرم‌افزار مخصوص StarSense را داشته باشید و گوشیتان را تنظیم کنید (نحوه تنظیم دقیق گوشی در دفترچه راهنما آمده است). پس از کالیبره شدن گوشی موبایل، جرم مورد نظرتان را انتخاب کنید (می‌توانید از روی فهرست پیشنهادی نرم‌افزار این کار را انجام دهید). از آنجا که گوشی موبایل و تلسکوپ دقیقاً تراز شده‌اند، نرم‌افزار موقعیت تلسکوپ را ردیابی می‌کند و با توجه به جرم انتخاب شده، شما را تا رسیدن به جرم مورد نظر راهنمایی می‌کند؛ فقط کافیست فلش‌های راهنمای نرم‌افزار را دنبال کنید.

این ویژگی منحصر به فرد سری StarSense آن را در میان انواع دیگر تلسکوپ‌های سلسترون، خاص‌تر کرده است. ضمن اینکه برای تلسکوپ‌های شکستی این سری، کوتینگ مخصوص XLT را روی عدسی‌ها استفاده کرده که معمولاً در سری‌های حرفه‌ای شاهدش هستیم. مقر سمتی ارتفاعی با کنترل حرکت آهسته (Slow motion control) گزینه‌ای ایده‌آل برای استفاده سریع و دقیق از تلسکوپ، مخصوصاً برای افرادی است که تجربه رصد چندانی ندارند و می‌خواهند شروع به شناخت آسمان کنند.

تلسکوپ مدرن سری StarSense

نتایج 1 تا 4 از کل 4 نتیجه
  • تلسکوپ شکستی StarSense DX102AZ

    413,000,000 ﷼
  • تلسکوپ شکستی StarSense LT80AZ

    203,000,000 ﷼
  • تلسکوپ بازتابی StarSense DX130AZ

    418,000,000 ﷼

تماس با فروشگاه ایران تلسکوپ

شمال به جنوب اتوبان کردستان ، پایین تر از پل حکیم
نبش خیابان بیست و هفتم ، ساختمان ره آورد
 واحد 4
09123606684
02188024034

Follow Us